Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Publiczność ma głos! / Konkurs kompozytorski na operę CZŁOWIEK Z MANUFAKTURY
data dodania:
5.01.2017
Uczestniczymy w bezprecedensowym i ważnym dla Teatru Wielkiego w Łodzi wydarzeniu – konkursie kompozytorskim na napisanie opery CZŁOWIEK Z MANUFAKTURY. 5 stycznia 2017 r. wysłuchają Państwo czterech finałowych kompozycji zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego oraz Małgorzaty Walewskiej. Od Państwa zależy, który z kompozytorów przejdzie do trzeciego etapu. Zagłosować można tylko na JEDNEGO autora najlepszej Państwa zdaniem kompozycji.
 
o    Katarzyna Brochocka / POSŁUCHAJ
o    Kamil Cieślik / POSŁUCHAJ
o    Rafał Janiak / POSŁUCHAJ
o    Aleksander Nowak / POSŁUCHAJ

 
Głos będzie można oddać podczas dzisiejszego koncertu, a także za pośrednictwem strony internetowej Teatru Wielkiego w Łodzi. Ruszamy dziś o godz. 20:00. KLIKNIJ TUTAJ. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę każdego dnia. Z jednego urządzenia może zostać oddany jeden głos co 24 godziny. Głosowanie trwa od 5 do 29 stycznia 2017 r. do północy. Od 20 do 29 stycznia 2017 r. będzie można zagłosować również w rotundzie w Manufakturze na specjalnie przygotowanym stoisku. Wyniki zostaną podane 30 stycznia 2017 r. o godz. 12:00.

Kompozytor wybrany przez Publiczność oraz kompozytor wskazany przez Jury skomponują I akt opery. Publiczne wykonanie tego aktu w wersji koncertowej odbędzie się na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi we wrześniu 2017 r. Laureat Grand Prix zostanie wybrany przez Jury.


Mecenasem konkursu i fundatorem nagród jest:
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net