Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Samson i Dalila - fotorelacja i podziękowania
data dodania:
3.02.2020
Emocje jeszcze nie opadły a wieczór zapadnie na długo w pamięci. Zwłaszcza dla naszej solistki Olgi Maroszek, która po raz pierwszy wystąpiła w jednej z najważniejszych mezzosopranowych ról w literaturze operowej. Trud, wysiłek i zaangażowanie wszystkich solistów, chóru, baletu i orkiestry pod batutą Maestro Vladimira Kiradjieva Publiczność nagrodziła owacjami na stojąco!

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem podziękowaniami od Artystki oraz fotorelacją z wczorajszego spektaklu autorstwa Joanny Miklaszewskiej.
Wczorajszy dzień był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Dla takich dni warto ciężko pracować miesiącami! Wszyscy artyści biorący udział w spektaklu "Samsona i Dalili" dali z siebie wszystko i tę niesamowitą energię było można odczuć cały czas. Gratuluję wszystkim solistom, artystom chóru, baletu i genialnej orkiestrze pod batutą wspaniałego Vladimira Kiradijeva, któremu dziękuję z całego serca za wielkie wsparcie, serdeczność i uwagę, którą mi poświęcił!

Dziękuję wszystkim osobom obecnym na widowni, moim znakomitym gościom ! Czułam Waszą energię, dzięki której ten spektakl tętnił życiem. Dziękuję dyrektorom, panu Dariuszowi Stachurze i Krzysztofowi Marciniakowi za to, że obdarzyli mnie zaufaniem i pozwolili zaśpiewać tę rolę. Dziękuję Waldemarowi Stańczukowi i Adamowi Grabarczykowi za pomoc w wejściu w ten trudny spektakl i za szereg cennych uwag reżyserskich! Dziękuję Magdalenie Glapińskiej za zadbanie o mój sceniczny image. Dziękuję mojej garderobianej, Annie Krawczyńskiej, dziękuję Obsłudze Widowni, dostałam wczoraj tyle bukietów, że nie mogłam ich samodzielnie unieść! Dziękuję Bartoszowi Jakóbczakowi za wsparcie, serdeczność i wielkie starania związane z promocją tego przedstawienia i mojego debiutu. Wielkie moje podziękowania należą się Marcie Macierzyńskiej, pianistce korepetytorce, z którą uczyłam się roli i ćwiczyłam tygodniami. Dziękuję jej za cierpliwość, poświęcenie i jej dobre serce!

Dziękuję kochanej Asi Miklaszewskiej za cudowne jak zawsze zdjęcia. W jej obiektywie zawsze wyglądam pięknie. Dziękuję wszystkim osobom, które mnie wspierały i we mnie wierzyły. Czułam, że to wydarzenie jest ważne nie tylko dla mnie, ale i dla Teatru. Jestem dumna, że mogę być jego częścią. Mam nadzieję, że reprezentuję go godnie. Jestem szczęśliwa i z nadzieją patrzę w przyszłość, gdzie czekają mnie kolejne operowe wyzwania!

DZIĘKUJĘ po stokroć!

- Olga MaroszekW spektaklu wystąpili (02.02.2020):

SAMSON – Dominik Sutowicz
DALILA – Olga Maroszek 
ARCYKAPŁAN – Zenon Kowalski
ABIMELECH – Andrzej Kostrzewski
STARZEC – Grzegorz Szostak
POSŁANIEC – Przemysław Cierzniewski  
FILISTYN PIERWSZY – Adan Józef Węgliński
FILISTYN DRUGI – Arkadiusz Anyszka
 
Chór, Balet i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą maestro Vladimira Kiradjieva

Wielkie brawa i gratulacje!

 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net