Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Spotkanie z prof. Haliną Romanowską
data dodania:
16.10.2019
14 października na Scenie Kameralnej odbył się pierwszy koncert z cyklu Mistrzowie Muzyki, gościem honorowym koncertu była Maestra Halina Romanowska i jej uczniowie. Wszyscy oni, dziś już gwiazdy polskiej sceny operowej i operetkowej: Dorota Wójcik, Małgorzata Długosz, Dariusz Stachura i Ziemowit Wojtczak mieli okazję pokłonić się swojej Mentorce i raz jeszcze odbyć lekcję śpiewu.
Wybitna Artystka  łódzkiej sceny operowej, kreująca na niej ponad 40 czołowych ról w ciągu 26-letniej kariery jak zawsze nie szczędziła swoim wokalnym wychowankom dobrych rad. A choć mają  oni już bogate doświadczenie wokalne to z uśmiechem i we wspaniałej atmosferze wspólnych wspomnień i anegdot bardzo życzliwe przyjmowali uwagi swojej Pani Profesor.

Ta sympatyczna i rodzinna atmosfera udzieliła się także licznie zgromadzonej publiczności, co widać na zdjęciach z tego wyjątkowego spotkania. Autorką fotografii jest Joanna Miklaszewska.

Zapraszamy na kolejne spotkania i koncerty w Sali Kameralnej:

11/11/2019 | ROZŚPIEWANA NIEPODLEGŁA. WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH


06/12/2019 | NIE TYLKO OPERA - MIKOŁAJKOWE WARIACJE. PIOSENKA W PREZENCIE
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net