Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Sylwester i Nowy Rok z artystami naszego Teatru
data dodania:
4.01.2021
Soliści naszego Teatru zapraszani są przez instytucje kultury z całej Polski do udziału w różnych wydarzeniach. W noc sylwestrową publiczność mogła wysłuchać ich podczas wydarzeń wieńczących rok 2020 m.in. na scenach Warszawy, Bydgoszczy, Bytomia czy Torunia.
Primadonna Joanna Woś zaprezentowała się w gali sylwestrowej pod batutą Maestro Tadeusza Kozłowskiego na scenie Filharmonii Narodowej - XVI Koncert Noworoczny Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury. Artystka wystąpiła również wspólnie z naszym solistą Pawłem Skałubą w Koncercie sylwestrowym w Filharmonii Pomorskiej (retransmisja koncertu).

Publiczność uczestnicząca w koncercie emitowanym z Filharmonii Sudeckiej miała przyjemność wysłuchania koncertu z udziałem dyrektora naszego Teatru Dariusza Stachury oraz sopranistki Aleksandry Wiwały.W Toruniu natomiast podczas Prezydenckiej Gali Noworocznej wystąpiła nasza solistka Aleksandra Borkiewicz.

Tej nocy odbyły się nie tylko koncerty, ale i spektakl: Opera Śląska w Bytomiu Nowy Rok zaprezentowała operetkę Zemsta nietoperza z Anną Wiśniewską-Schoppą w roli Rozalindy.

A my w styczniu zaprosimy Państwa na uroczysty koncert Karnawał w wiedeńskim nastroju, podczas którego wystąpią artyści wszystkich zespołów artystycznych naszego Teatru. Koncert będzie emitowany na antenie Telewizji TOYA. Szczegóły podamy Państwu w najbliższym czasie.
_________

Zachęcamy Państwa do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) oraz naszego kanału na You Tube.
Zostańmy w kontakcie!

Zdjęcia: archiwum prywatne Artystów: 1. Dariusz Stachura i Aleksandra Wiwała 2. Aleksandra Borkiewicz
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net