Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
WIECZÓR Z JOANNĄ WOŚ / fotorelacja
data dodania:
31.10.2018

Spotkaliśmy się z primadonną Teatru Wielkiego w Łodzi w środę 7 listopada o 18:30!

Podczas spotkania Artystka rozmawiała z Państwem, odpowiadała na pytania i wykonała arie z niezapomnianych oper, w których kreowała główne - tytułowe role w Teatrze Wielkim w Łodzi!

JOANNA WOŚ… po prostu sopran

Gdyby pofatygować się i ułożyć listę najgoręcej oklaskiwanych artystów naszego Teatru, to Joanna, mimo iż na „W”, znalazłaby się na jej szczycie. Dramatyczna Łucja z Lammermoor i Anna Bolena, wzruszająca Traviata i Gilda, wstrząsająca Maria Stuart i Blanche z Tramwaju zwanego pożądaniem, to  tylko niektóre z legendarnych  kreacji Joanny Woś, które już teraz znalazły swoje stałe miejsce w historii  Teatru Wielkiego w Łodzi i nie tylko. Państwo – widzowie naszego Teatru – znają Joannę doskonale, zawsze gorąco Ją oklaskują domagając się kolejnych tytułów z udziałem artystki.

Ale Joanna to także kochająca córka, wspaniała mama, koleżanka, z którą można „konie kraść”, osoba z oryginalnym poczuciem humoru, dowcipna i z wyboru - niezależna.
Także tę stronę Joanny Woś mieli Państwo okazję poznać  7 listopada br. o godz. 18.30 na naszej Scenie Kameralnej, kiedy to artystka spotkaLa się z Państwem bez scenicznego makijażu i kostiumu, bez operowej pozy i maniery – ot, tak po prostu.

Podczas spotkania Artystka rozmawiała i odpowiadała na Wasze pytania oraz.... wykonała arie z niezapomnianych oper w których kreowała główne - tytułowe role w Teatrze Wielkim w Łodzi!

Gospodarzem spotkania był Leszek Bonar.

WIECZÓR Z JOANNĄ WOŚ / 7 listopada 2018 r. 18:30 / środa / Scena Kameralna

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net