Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

NIE TYLKO OPERA - MIKOŁAJKOWE WARIACJE. PIOSENKA W PREZENCIE
Koncert

Realizatorzy:


Marzenie o Mikołaju obdarowującym prezentami towarzyszy nam przez całe dzieciństwo. I nawet kiedy stajemy się dorośli, z nadzieją wyczekujemy choćby drobiazgu. To przecież znak, że ktoś o nas pamięta, że nie jesteśmy sami.
 
A co, jeśli prezentem od Mikołaja będzie piękna, wesoła, melodyjna, wzruszająca piosenka, która przyfrunie do nas prosto z dziecięcych ust, z gorąco bijących malutkich szczerych serc? „Piosenkę w prezencie” opakowaną nietuzinkową aranżacją i pełnym energii ruchem scenicznym przyniesie Państwu w mikołajkowy wieczór Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi.

Zapraszamy na energetyczny, zwariowany koncert z cyklu Nie tylko opera. Zadyryguje kierownik Chóru Maciej Salski, a za ruch sceniczny i „wygibasy” naszych małych artystów odpowiadać będzie Grzegorz Brożek. Całość świetnie wpisze się w roziskrzoną radością i humorem konwencję Mikołajkowych wariacji.
A kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem?...


:
Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi

dyrygent:
Maciej Salski

aranżacje i fortepian:
Taras Hlushko

ruch sceniczny:
Grzegorz Brożek

prowadzenie:
Adam Brakowski


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net