Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Edukacja i zabawa w Cyfrowym Muzeum
data dodania:
6.04.2020

Mimo tak trudnej sytuacji zdrowotnej Święta Wielkiejnocy zbliżają się wielkimi krokami. To czas zadumy i refleksji nad naszym życiem i postępowaniem. Jednak gdy już  wszystkie obowiązki zostaną załatwione i będzie można spokojnie usiąść w domowym zaciszu zachęcamy do odwidzenia Cyfrowego Muzeum Teatru Wielkiego nie tylko aby obejrzeć zdjęcia, plakaty czy programy ale również aby dobrze się bawić.

W zakładce Edukacja\Bawimy i uczymy znajdziecie ciekawe propozycje dla wszystkich. Kiedy najmłodsi będą poznawać instrumenty łącząc kropki lub kolorując obrazki, starsze dzieci mogą rozwiązywać krzyżówki lub szukać operowych terminów w wykreślankach. Dla dorosłych też mamy propozycję. Możecie sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując operowe quizy. Dowiecie się z nich ciekawych rzeczy a jeśli ktoś zaliczy na 100% wszystkie quizy to już teraz gratulujemy. Takich Mistrzów chcemy jak najwięcej!

Dobrej zabawy!

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net