Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
30.04.2019
5 maja, w niedzielę o godz. 20:30 zapraszamy na "Niestraszny Straszny Dwór", plenerową wersję znanej wszystkim opery Stanisława Moniuszki, którą to uczcimy obchody 200 rocznicy jego urodzin.

data dodania:
24.04.2019

Teatr Wielki w Łodzi
zaprasza
na przesłuchania na stanowisko
artysty chóru w grupie głosów tenor

program przesłuchania:
G. Bizet CARMEN – La cloche a sonne, I akt
G. Verdi NABUCCO – Va, pensiero…

Termin przesłuchań:
31 maja 2019, godz. 12.00
Teatr Wielki w Łodzi (wejście od ul. Jaracza)

Zgłoszenia (CV) proszę przesyłać do 25 maja 2019 na adres:
e-mail: m.salski@teatr-wielki.lodz.pl


 


data dodania:
23.04.2019

Już w najbliższy weekend odbędzie się Próba Otwarta Baletu.

Dla wielbicieli spotkań na najwyższym piętrze naszego teatru kolejna okazja, by zobaczyć pracę tancerzy od kuchni. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak tancerze przygotowują się do przedstawień i jak wygląda ich praca, zapraszamy.


data dodania:
22.04.2019
Każdy z Państwa będzie mógł podzielić się książkami w akcji organizowanej przez Zaczytanych. A cel jest szczytny - pomogą one w stworzeniu nowych bibliotek w hospicjach dla dzieci. Zbiórka będzie odbywać się przy kasach Teatru
w dniach: 23 kwietnia - 26 maja. 

data dodania:
18.04.2019
Wszystkim naszym Widzom, Sympatykom, Przyjaciołom i Melomanom życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu, spokoju i otuchy oraz muzycznej refleksji i doświadczania artystycznych wzruszeń podczas naszych spektakli.
 
 
Dyrekcja i Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi

data dodania:
18.04.2019
Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych kasy Teatru będą nieczynne w dniach: 20-22 kwietnia 2019 roku.

Zachęcamy do zakupu biletów on-line a do kas zapraszamy od wtorku 23 kwietnia od godz. 12:00 :)

data dodania:
18.04.2019
Zapraszamy do zwiedzania zakamarków zaplecza technicznego Teatru Wielkiego w Łodzi, które zostały zmodernizowane dzięki funduszom europejskim. W ramach wycieczki będzie można wejść do miejsc na co dzień niedostępnych dla widzów.

data dodania:
17.04.2019
Miał 57 lat i aż trudno uwierzyć, że musimy pisać o Nim w czasie przeszłym. W naszym Teatrze był Osobą szczególnie cenioną, lubianą i wyczekiwaną – Wielkim Artystą, który swoją niezwykłą  osobowością plastyczną, intelektem, urokiem osobistym i specyficznym poczuciem humoru zjednywał sobie natychmiastową sympatię nas wszystkich.

data dodania:
13.04.2019
Z Paryża (Mimi, Cyganeria) przez Rzym (Tosca) aż do Zakazanego Miasta w Pekinie. Będzie to trzecia opera Pucciniego w wykonaniu naszej Artystki i tym samym spełnienie Jej marzeń. Już w najbliższą niedzielę na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi Monika Cichocka po raz pierwszy wystąpi jako Księżniczka z lodu, który roznieca ogień.

data dodania:
12.04.2019
Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że poniedziałkowy koncert na sali kameralnej "Moniuszkowy zawrót głowy: Liryczne Inspiracje" został odwołany.

Zwrot biletów możliwy w kasie Teatru Wielkiego w Łodzi.
Zwrot biletów zakupionych online według regulaminu serwisu bilety24.pl

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net