Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
14.06.2019
XXV Łódzkie Spotkania Baletowe powoli dobiegają końca. Przed nami już tylko występy dwóch zespołów - z Sydney i Tokyo. Specjalnie dla studentów mamy bilety na spektakl ab[intra] zespołu Sydney Dance Company, który odbędzie się 19.06.2019 (środa), w promocyjnej cenie – 50 zł - miejsca na balkonie, które można zakupić w kasach biletowych naszego Teatru za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

data dodania:
10.06.2019
10.06.2019 odbyło się śniadanie prasowe, na którym Mazowiecki Teatr Muzyczny ogłosił nominacje do XIII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.

data dodania:
4.06.2019

W ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna od wielu lat angażuje się w działania społeczne, charytatywne oraz sponsoring inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych, w sąsiedztwie których spółka prowadzi swoją działalność gospodarczą.


data dodania:
31.05.2019
Z okazji koncertu na Dzień Dziecka "Niezwykłe Krainy...", który zaczyna się o 11:00 kasy będą otwarte już od 10:30.
Osoby, które nie zdazyły kupić jeszcze biletów albo chcą podjąc decyzję o ich zakupie w niedzielny poranek, zapraszamy!
data dodania:
20.05.2019
XXV Łódzkie Spotkania Baletowe trwają w najlepsze, ale spokojnie, nie zapomnieliśmy o wielbicielach opery i naszych kameralnych koncertów. Zapraszamy na koncerty na Scenie Kameralnej z cyklu "Nie tylko opera".

data dodania:
19.05.2019
Stało się! Długo oczekiwane wydarzenie i historyczny moment: wczoraj (18.05.2019) odbyło się plenerowe wykonanie opery "Człowiek z Manufaktury" Rafała Janiaka na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze.

data dodania:
16.05.2019
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezach towarzyszących XXV Łódzkim Spotkaniom Baletowym. Przygotowaliśmy dla Państwa spotkania z artystami, wystawy oraz projekcje filmów dokumentalnych.

data dodania:
15.05.2019
„XXV jubileuszową edycję Łódzkich Spotkań Baletowych uważam za otwartą!” – tymi słowami Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Pan Zbigniew Ziemba wraz z Panem Krzysztofem Marciniakiem, Zastępcą Dyrektora ds. artystycznych TWŁ otworzyli Festiwal, który zainaugurowaliśmy premierą baletową „Cisza/Silence”.

data dodania:
13.05.2019
Miło nam, że promocja dla studentów na premierę „Ciszy” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chcemy zatem zaprosić studentów na drugą odsłonę naszej promocji związanej z XXV jubileuszowymi Łódzkimi Spotkaniami Baletowymi - „Studencie, nie bój się klasyki!”

data dodania:
13.05.2019
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zaprasza do udziału w przesłuchaniu na stanowisko:
PIANISTA KOREPETYTOR SOLISTÓW – AKOMPANIATOR
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net