Orkiestra
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Al

zastępca dyrektora ds. artystycznych:

Adam Banaszak
 
Honorowy Pierwszy Dyrygent: 

Maestro Tadeusz Kozłowski
 

kierownik muzyczny:
Michał Kocimski

dyrygenci:

Marta Kosielska


I skrzypce:

Ludwika Tomaszewska-Klimek (koncertmistrz)
Iwona Tomaszewska (z-ca koncertmistrza)
Andrzej Marchel (z-ca koncertmistrza)
Marcin Budziarski
Bogdan Mazur
Paweł Załucki
Karolina Pacholczyk
Aleksandra Budziarska
Piotr Jakubowski
Maria Włastowska
Katarzyna Sut
Dominika Sznajder-Janczewska

II skrzypce:

Hanna Drzewiecka-Borucka
Katarzyna Gałdecka-Sprawka
Nella Zaforemska
Beata Bugała
Marta Jabłońska
Ewa Walkiewicz
Ariadna Pacześniak
Katarzyna Stokowska
Martyna Kochaniec
Santiago Rodriguez

altówka:

Maria Kata
Michał Członka
Katarzyna Piasecka-Filipiak
Jacek Rurak
Przemysław Florczak
Katarzyna Marchel
Justyna Łuczyńska
Magdalena Gonos
Anna Barańska

wiolonczela:

Agnieszka Kołodziej (koncertmistrz)
Maciej Baran (z-ca koncertmistrza)
Agata Kruk-Kasprzak
Joanna Dzidowska
Marcin Bańczyk (inspektor)
Monika Korzepa
Magdalena Maćczak

kontrabas:

Michał Przeździecki
Miłosz Krupka (inspektor)
Sylwester Masłoń
Marcin Wajch
Michał  Łuczak

harfa:

Dorota Szyszkowska-Janiak
Joanna Jakubowska
Anna Dudek

flet:

Marzena Kowalczyk
Marta Durczewska-Grzywińska
Cezary Dynowski
Olga Leonkiewicz

obój:

Monika Woźniak
Justyna Herc-Pabisiak
Joanna Borcz
Mikhail Vashkevich

klarnet:

Piotr Maciejewski
Zuzanna Niedzielak
Krzysztof Płoszyński
Mariusz Walkiewicz

fagot:

Andrzej Kalkandzis
Michał Łabecki
Beata Strembicka
Maria Frankowska

waltornia:

Waldemar Szelągowski
Tomasz Sopur
Marta Dominiuk-Kwiatkowska
Fryderyk Bodzianowski

trąbka:

Konrad Boniński
Mirosław Dudek
Tomasz Chrześcijanek
Adam Kowalczyk
 
puzon:

Jacek Kasprzak
Dariusz Sprawka
Bartłomiej Kruszyński
Tomasz Jagoda
Kamil Janicki

tuba:

Jacek Dzidowski

perkusja:

Sebastian Dworczak
Bożena Kozłowska
Magdalena Kowalczyk
Bogusława Stelmach-Głowacka
Jakub Jeziorowski
Jan Pawlak

współpraca:

Albin Brzeziński
Kamila Borzemska
Joanna Cyrulik
Maria Członka
Katarzyna Karpińska
Hanna Mudza
Martyna Pasierbek
Paulina Parol
Anna Skowronek-Gruszczyńska
 

Stan na marzec 2022r.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net