Orkiestra
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst


Pierwszy Honorowy Dyrygent

Maestro Tadeusz Kozłowski

dyrygenci:

Marta Kosielska

Michał Kocimski


pierwsze skrzypce:

Ludwika Tomaszewska-Klimek (koncertmistrz)
Iwona Tomaszewska (z-ca koncertmistrza)
Andrzej Marchel (z-ca koncertmistrza)
Marcin Budziarski
Bogdan Mazur
Paweł Załucki
Karolina Pacholczyk
Aleksandra Budziarska
Maria Włastowska
Piotr Jakubowski
Agata Miłoś
Katarzyna Sut

 
drugie skrzypce:

Hanna Drzewiecka-Borucka (kier. grupy)
Katarzyna Gałdecka-Sprawka (z-ca kier. grupy)
Marta Jabłońska
Weronika Kaźmierczak
Santiago Rodriguez Perez
Kateryna Stelmashuk
Katarzyna Stokowska
Ewa Walkiewicz
Nella Zaforemska
Martyna Kochaniec
Kinga Zlot

altówki:
Maria Kata (kier. grupy)
Michał Członka (z-ca kier. grupy)
Anna Barańska
Maria Członka
Przemysław Florczak
Magdalena Gonos
Justyna Łuczyńska
Katarzyna Marchel
Katarzyna Piasecka-Filipiak
Jacek Rurak
wilolonczele:
Agnieszka Kołodziej (koncertmistrz)
Marcin Bańczyk (z-ca koncertmistrza, inspektor)
Maciej Baran (z-ca koncertmistrza)
Joanna Dzidowska
Justyna Jakubowska
Monika Korzepa
Agata Kruk-Kasprzak
Magdalena Maćczak
kontrabasy:
Michał Przeździecki (kier. grupy)
Miłosz Krupka (z-ca kier. grupy, inspektor)
Michał  Łuczak
Sylwester Masłoń
Marcin Wajch
harfy:
Anna Dudek (I głos)
Joanna Jakubowska (I głos)
Dorota Szyszkowska-Janiak (I głos)
flety:
Marzena Kowalczyk (I głos kier. grupy)
Olga Miśkowiec (I głos + piccolo)
Marta Durczewska-Grzywińska (I głos)
Cezary Dynowski
obój:
Monika Woźniak (I głos obój i rożek, kier. grupy)
Mikhail Vashkevich (obój i rożek)
Joanna Borcz (I głos)
Justyna Herc-Pabisiak (I głos)
klarnety:
Piotr Maciejewski (I głos kier. grupy)
Zuzanna Niedzielak (I głos)
Mariusz Walkiewicz (klarnet + klarnet basowy)
Krzysztof Płoszyński
fagoty:
Andrzej Kalkandzis (I głos kier. grupy)
Michał Łabecki (I głos)
Maria Frankowska
Beata Strembicka
trąbki:
Konrad Boniński (I głos, kier. grupy)
Mirosław Dudek (I głos)
Adam Kowalczyk (I głos)
Tomasz Chrześcijanek
rogi:
Waldemar Szelągowski (I głos, kier. grupy)
Fryderyk Bodzianowski (I głos)
Tomasz Sopur (I głos)
Marta Dominiuk-Kwiatkowska
Szymon Woźniak
puzony:
Jacek Kasprzak (I głos, kier. grupy)
Bartłomiej Kruszyński (I głos)
Tomasz Jagoda
Kamil Janicki
Dariusz Sprawka
tuby:

Jacek Dzidowski (I głos)

perkusje:
Sebastian Dworczak (kier. grupy)
Jakub Jeziorowski (perkusja + kotły, I głos)
Magdalena Kowalczyk (perkusja + kotły, I głos)
Bożena Kozłowska
Jan Pawlak
Marta Sosnowska
Bogusława Stelmach-Głowacka
współpraca:
Albin Brzeziński
Kamila Borzemska
Joanna Cyrulik
Katarzyna Karpińska
Hanna Mudza
Martyna Pasierbek
Paulina Parol
Anna Skowronek-Gruszczyńska
Last actualization: 11.01.2023.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net