Wesprzyj nas
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Szanowni Państwo,

już od prawie roku nie możemy spotkać się wspólnie na przedstawieniach w naszym Teatrze, tak jak wszystkie instytucje kultury czekamy z niecierpliwością na ten moment, kiedy nasza widownia będzie pełna gwaru, a z foteli znikną karteczki z napisem „miejsce wyłączone z użytkowania”. To dla nas bardzo trudny czas, tęsknimy za Wami i niecierpliwie czekamy.

Cały zespół naszego Teatru nie zwalnia jednak tempa, pracujemy i przygotowujemy dla Państwa spektakle i koncerty on-line, materiały edukacyjne, a przede wszystkim premiery, dzięki którym możemy zagościć w Państwa domach choć w ten wirtualny sposób. Bardzo nam miło gdy widzimy, że nasze wysiłki spotykają się z Państwa pozytywną reakcją, to daje nam jeszcze więcej motywacji, żeby nie spoczywać na laurach i przygotowywać coraz lepsze materiały. Nie ukrywamy, że uczymy się realizacji on-line na bieżąco, szukamy nowych rozwiązań, nowego sprzętu i nowych partnerów czy pomysłów.

Każda Państwa reakcja czy to na teatralnym Facebooku, You Tubie czy Instagramie cieszy nas, nawet jeśli nie zawsze jest przychylna. To przecież znaczy, że Teatr Wielki w Łodzi jest dla Państwa ważny i wzbudza wielkie emocje. Cieszymy się, że jest Państwa na naszych kanałach społecznościowych coraz więcej. Podejmujemy wszelkie działania aby również wybór naszych propozycji do obejrzenia był coraz większy.

Jeśli podobają się Wam udostępniane przez nas materiały i mielibyście ochotę nas wesprzeć, będziemy wdzięczni za dobrowolną darowiznę na rzecz Teatru Wielkiego w Łodzi. Darowizny będą przeznaczone na działalność artystyczną w sieci - streamingi, retransmisje spektakli i działania edukacyjne on-line.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy miłych i pasjonujących chwil na naszych wirtualnych spotkaniach. Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia!

Darowizny można przekazywać przelewem bankowym.
 

Poniżej znajdują się dane do przelewu:

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe


Teatr Wielki w Łodzi
Pl. Dąbrowskiego 90-249 Łódź
 
Getin Noble Bank SA
36 1560 0013 2030 6185 7000 0006

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net