Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

 
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

Aplikacja mobilna Teatru Wielkiego w Łodzi TEATR WIELKI ZAWSZE BLISKO CIEBIE

data dodania:
3.10.2015
Z początkiem października, wspólnie z naszym Partnerem Technologicznym Bilety24, uruchomiliśmy aplikację mobilną Teatru Wielkiego, dzięki której nasza oferta zawsze znajdować się będzie w zasięgu ręki! Teraz w każdej chwili możecie Państwo zapoznać się z naszym bieżącym repertuarem, opisami planowanych wydarzeń, a także komfortowo nabyć bilety na interesujące Was spektakle.
Aplikacja mobilna w Waszych smartfonach i tabletach umożliwi Wam zakup przelewem bankowym lub kartą płatniczą. Płatność zostanie zrealizowana natychmiast i nie będzie wiązała się z koniecznością wydruku biletów ani ich odbioru w kasie. Po zakupie aplikacja pobierze bilet w formie QR kodu, który wystarczy okazać obsłudze przy wejściu na spektakl.
 
Aplikację można pobrać bezpłatnie:

-  na urządzenia z systemem operacyjnym Android w sklepie Google Play TUTAJ lub skanując poniższy kod QR:- na urządzenia z systemem operacyjnym Windowsphone w sklepie Windows Store TUTAJ  lub skanując poniższy kod QR:
-  na urządzenia z systemem operacyjnym Apple w sklepie App Store TUTAJ lub skanując poniższy kod QR:Aby uzyskać dane logowania do aplikacji, należy zarejestrować się podczas zakupu biletu. Jeżeli korzystacie Państwo również z aplikacji Bilety24, wystarczy zalogować się tym samym loginem i hasłem.

Partner TechnologicznyDo góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij