Spektakle

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Spektakle

KONCERT CHÓRU VERDIANA

Koncert

Realizatorzy:


Chór VERDIANA w roli głównej!
To, że śpiewamy wszyscy i przy różnych okazjach jest oczywiste… I jak wielu (!) znajdziemy tych, którzy – mniej lub bardziej otwarcie – przyznają, że z wielką ochotą swoje wokalne umiejętności zaprezentowaliby na profesjonalnej scenie, w teatralnym anturażu - dla życzliwej Publiczności. Niektórzy z nich właśnie w naszym Teatrze odnaleźli miejsce, w którym nie tylko mogą rozwijać swoje wokalne umiejętności pod okiem fachowców, ale też – a może przede wszystkim – efekt swojej pracy i talentu mają okazję prezentować tym, dla których śpiew chóralny jest chwilą wytchnienia i okazją do spotkań z mistrzami opery, operetki i musicalu. Chóralnie wykonać można wszystko, co zapisane nutami, a repertuar jest niezwykle zróżnicowany i atrakcyjny.
Przekonać się o tym można będzie na kolejnym muzycznym spotkaniu z chórem Verdiana, który dobrze jest już znany łódzkiej publiczności, a który działając w naszym Teatrze nie raz z wielkim powodzeniem brał udział – poza własnymi koncertami – także w spektaklach realizowanych właśnie na naszej scenie.
Tym razem zaprezentują się – pod okiem swojego szefa Michała Jana Barańskiego oraz Aleksandry Orczykowskiej - na Scenie Kameralnej, a to co zaproponują z pewnością przypadnie Państwu do gustu, da chwile relaksu i udowodni, że pięknych głosów i utalentowanych śpiewaków w naszym Łódzkim Teatralnym Chórze Verdiana nie brakuje. Przy fortepianie zasiądzie Marcin Werner.
Zapraszamy – chór Verdiana na Kameralnej – specjalnie dla Państwa!


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij