Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
NIEDZIELNE PORANKI: AKADEMIA WRÓŻKI MELODII
Edukacja

Realizatorzy:


Wróżka Melodii jest opiekunką muzyki i strażniczką utworów muzycznych. Prowadzi Akademię, w której uczy o świecie wróżek i o muzyce. Na pierwszych zajęciach w Akademii Wróżki Melodii dowiecie się gdzie mieszkają wróżki, czym się zajmują ale przede wszystkim przekonacie się co się stanie, gdy chaos wedrze się do muzyki i stylów muzycznych. 
 
Opowieść zaczyna się w chwili gdy niesforne dzieci zostawiają po zabawie w pracowni wróżki Melodii okropny bałagan. Okazuje się, że melodie, a zwłaszcza style muzyczne kompletnie się pomieszały. Wróżki z całego świata dzwonią do Melodii, żeby zapytać dlaczego ich ulubiona piosenka nagle brzmi zupełnie inaczej. Może i niektóre melodie brzmią ciekawe ale jak zasnąć przy góralskiej wersji kołysanki „Ach śpij kochanie” Henryka Warsa? I jak baletnica ma sprostać jazzowej wersji „Tańca wróżki cukrowej" Piotra Czajkowskiego?  Posprzątanie tego bałaganu będzie wymagało nie tylko użycia magicznych mocy wróżki Melodii ale i pomocy Elfa Bum cyk cyk oraz małych słuchaczy. 
 
Pomożecie Wróżce Melodii posprzątać ten cały galimatias? 
Bilety:

Strefa I
30/25 zł



Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net