Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

Ogłoszenie o pracę

data dodania:
28.06.2023
Teatr Wielki w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. impresaryjnych.
Obowiązki na stanowisku:
- Tłumaczenia EN-PL oraz PL-EN,
- prowadzenie korespondencji oraz rozmów w języku angielskim,
- przygotowywanie umów w języku polskim i angielskim,
- opieka nad zagranicznymi artystami gościnnymi występującymi w teatrze,
- opieka nad zagranicznymi artystami zatrudnionymi w teatrze

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane filologiczne (fil. angielska)
- biegłość w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych i ustnych
- skrupulatność w pracy
- talent organizacyjny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłani aplikacji na adres impresariat@teatr-wielki.lodz.pl
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij