Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
RAJ UTRACONY z finansowym wsparciem PFN i MKiDN
data dodania:
12.09.2023
Z satysfakcją i przyjemnością informujemy, że nasza kolejna premiera - „Raj utracony” Krzysztofa Pendereckiego -  która odbędzie się 24 listopada 2023 roku zyskała finansowe wsparcie Polskiej Fundacji Narodowej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Umowę z Polską Fundacją Narodową – w ramach projektu „PFN #PolishCulture”-  w ostatnich dniach podpisali jej Prezes Zarządu Marcin Zarzecki, Michał Góras - Członek Zarządu Fundacji oraz Marcin Nałęcz-Niesiołowski - Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi.

Finansowe wsparcie otrzymaliśmy także, jak już wcześniej informowaliśmy, od Pana Ministra Piotra Glińskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mamy nadzieję, że przy tak zacnym wsparciu uda się zrealizować spektakl, który na długo zagości w pamięci naszych Widzów i Melomanów. Tym bardziej, że pozyskane środki pozwolą nam na realizację światowej prapremiery audiowizualnej „Raju utraconego”.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na premierę spektaklu.

autor plakatu: Tymek Borowski
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net