Rozwój infrastruktury kultury 2016 / głowice LED

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Rozwój infrastruktury kultury 2016 / głowice LED

MKiDN
ROZWÓJ INFRASTRUKTURY KULTURY 2016

 

Informujemy, że Teatr Wielki w Łodzi w trybie odwoławczym otrzymał dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury 2016 – Infrastruktura kultury” na zakup urządzeń oświetleniowych typu „ruchoma głowa” w technologii LED wraz ze skrzyniami transportowymi.

Zakup ruchomych głowic typu LED jest zakupem strategicznym, pozwalającym uzupełnić braki w niedoposażonym parku oświetleniowym Teatru Wielkiego w Łodzi. Dzięki planowanej inwestycji możliwa będzie sprawniejsza i bardziej widowiskowa oprawa świetlna spektakli i widowisk, a w konsekwencji zwiększenie atrakcyjności prezentowanych w Teatrze widowisk. Zakup dodatkowego sprzętu oświetleniowego będzie miał również niebagatelne znaczenie dla realizacji i podniesienia atrakcyjności XXIV Łódzkich Spotkań Baletowych, czyli największego i najstarszego festiwalu tanecznego w Polsce, zaplanowanego wiosną 2017 r.

 

 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij