Spektakle

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Spektakle

XVIII KONCERT GALOWY OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY BALETOWEJ I BALETU TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI

Balet

Realizatorzy:


Zapraszamy na XVIII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego, który odbędzie się 13 marca 2024 r., o godzinie 18:00 w Teatrze Wielkim w Łodzi!
 
Jest to coroczne, najważniejsze wydarzenie w życiu łódzkiej szkoły baletowej. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi zaprezentują się wszyscy uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella, a także profesjonalni tancerze Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. W tym roku gościnnie wystąpią również uczniowie szkoły Conservatorio Profesional de Danza Carmen Amaya z Madrytu w Hiszpanii, którzy zaprezentują się w choreografiach solowych i tańcu zespołowym. 
 
W programie tegorocznego Koncertu Galowego będzie można zobaczyć między innymi balet Coppelia oraz choreografię „W hołdzie Parnellowi”, która była przygotowana z okazji 125 rocznicy urodzin patrona łódzkiej szkoły baletowej.
 
Bilety:

Strefa I
60 zł

Strefa II
55 zł

Strefa III
45 zł

Strefa IV
35 zł


Materiały Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij