Sprzedaż
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
 
 

Biuro Obsługi Widzów
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00;
tel. 42 633 31 86,
42 647 21 22; 
widz@teatr-wielki.lodz.pl
Kasy Biletowe
czynne*

czynne od poniedziałku do piątku
w  godz.12:00 -19:00;
w sobotę i niedzielę
(gdy grane jest przedstawienie)
w godz.15:00 - 19.00;
tel.: 42 633 77 77,
42 647 21 21;Istnieje możliwość kupna biletów on-line przez portal Bilety24.pl
oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Informujemy, że sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu.
Po tym czasie, w miarę dostępności, bilety można będzie nabyć w kasach Teatru.


Konto bankowe do płatności przelewem za bilety:
Bank Spółdzielczy
w Aleksandrowie Łódzkim oddział w Łodzi
63 8780 0007 0030 3114 1003 0104

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska i nazwy instytucji, na które została złożona rezerwacja oraz datę i tytuł spektaklu. W przypadku płatności przelewem podstawą do wydania biletu jest okazanie potwierdzenia przelewu (wydruku).KARTA PODARUNKOWA Teatru Wielkiego w Łodzi

Podaruj sobie i najbliższym niezapomniane chwile.
 

    


      

Karty podarunkowe, wydane na okaziciela, uprawniają ich posiadacza do wymiany w kasach Teatru Wielkiego w Łodzi na bilety wstępu (w wyznaczonych strefach) na spektakle i koncerty Teatru Wielkiego w Łodzi. Karty dostępne będą w nowym sezonie 2022/2023 r. Zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru.
 

 

TEATR WIELKI DLA SENIORA


W ramach akcji Seniorzy legitymujący się kartami: Miejską Kartą Seniora w Łodzi, Pabianicką Kartą Seniora lub Zgierską Kartą Seniora, Kartą Seniora Województwa Łódzkiego mogą kupić bilety w promocyjnych cenach na wybrane spektakle Teatru Wielkiego w Łodzi.

Promocje nie łączą się, oferta jest ograniczona czasowo i ważna tylko w kasach Teatru. Informacja o tym, które przedstawienia są objęte promocją, będzie zamieszczona na stronie internetowej, dlatego zachęcamy do systematycznych odwiedzin.
 


KARTA RABATOWA MŁODZI W ŁODZI

Posiadaczom karty Młodzi w Łodzi przysługuje zniżka 8 zł od ceny biletu ulgowego na wydarzenia organizowane przez Teatr Wielki w Łodzi (za wyjątkiem spektakli premierowych, jednorazowych koncertów, imprez gościnnych, spektakli zamkniętych, wydarzeń specjalnych, spektakli wieczoru sylwestrowego.

AKCJA TANIEJ Z MIGAWKĄ

Okazując „migawkę”, mogą Państwo kupić dwa bilety normalne w cenie ulgowych na wybrane przedstawienia naszego teatru. Oferta nie dotyczy premier, pokazów specjalnych i imprez gościnnych. Aby skorzystać ze zniżki, należy pokazać w kasie „migawkę” wraz z dowodem zakupu, na którym jest wydrukowana data ważności biletu.
 Informacja o cenach biletów dla rodzin wielodzietnych, wprowadzona cennikiem z dnia 16.09.2013 r.
Zniżka 50% wartości biletów normalnych dotyczy programu Sejmiku Województwa Łódzkiego wspierającego rodziny wielodzietne. Prawo do zniżki posiadają właściciele „Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych"

Z ulgi tej wyłączone są spektakle premierowe, gościnne oraz imprezy obce organizowane w Teatrze Wielkim w Łodzi.
Kasa Teatru zobowiązana jest do ewidencjonowania numeru kart, na których podstawie nabywane są bilety z ulgą.akceptujemy kupon biletowy QlturaProfit


Karnety dla zakładów pracy
Instytucja otrzymuje bilety ulgowe na każdy spektakl.

Akcja Bliżej Teatru Wielkiego
Obejmuje wszystkie szkoły, które podpiszą deklarację przystąpienia do akcji do 15 października 2022 r.
 

Pliki do pobrania:
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net