Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
18.06.2021
Zanim jednak podamy laureatów z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że zainteresowanie konkursem było bardzo duże otrzymaliśmy 510 prac z różnych zakątków Polski. Nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu, dlatego postanowiliśmy zwiększyć ilość przyznanych nagród, tym bardziej, że nadesłane prace są bardzo piękne, a komisja oceniająca miała nie lada zadanie, aby wybrać te wg nas najlepsze.

data dodania:
18.06.2021
DON PASQUALE G. Donizettiego w reż. Michała Znanieckiego - spektakl z dwoma nominacjami do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury (w kategoriach najlepszy spektakl oraz najlepszy reżyser) – po udanej premierze online zostanie zaprezentowany publiczności po raz pierwszy już w niedzielę 20 czerwca w Teatrze Wielkim w Łodzi.


data dodania:
14.06.2021
Dziś, w poniedziałek 14 czerwca 2021, zostały ogłoszone nominacje do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Z dumą informujemy, że nasz Teatr otrzymał aż pięć nominacji.data dodania:
14.06.2021
Za nami wyjątkowy wieczór: podczas piątkowego spektaklu "Grek Zorba" zaprezentowaliśmy Państwu naszego mecenasa - PGE. 

data dodania:
7.06.2021
Za nami dni wspaniałej rywalizacji zwieńczone koncertem laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie pragniemy podziękować za wzięcie udziału w Konkursie, któego poziom został uznany za bardzo wysoki.
 
 

data dodania:
6.06.2021
Dzisiejszy koncert Laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych zapowiada się wspaniale!

data dodania:
6.06.2021
Za nami dwa dni intensywnych emocji i świetnych wokalnych wykonań. Po długich obradach jury ujawniło listę laureatów:
 
SOPRANY:

Paulina Jabłonka, Justyna Kopeć, Karolina Podolak

TENORY:

Bartosz Gorzkowski, Maciej Jesiołkiewicz, Stanisław Napierała

data dodania:
5.06.2021
Za nami pierwszy dzień konkursowych zmagań!

data dodania:
2.06.2021
Któż by nie chciał – zwłaszcza uczestnicy konkursu wokalnego Turnieju Polskich Akademii Muzycznych, który na scenie naszego Teatru już tuż, tuż! Przed Państwem: Romuald Tesarowicz!

data dodania:
1.06.2021
W najbliższy weekend – 4-6.06.2021 – scena Teatru Wielkiego w Łodzi zmieni się w arenę konkursową. Studenci z wydziałów wokalnych z uczelni z całej Polski staną w szranki w walce o nagrody oraz udział w koncercie laureatów, na który zapraszamy Państwa już w niedzielę.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net