Kalendarium
Menu lewe
04.05
sobota
16:00
CHAMBER SATURDAYS: ACADEMY OF MUSIC CONCERT - Vocal Lyricism - Musical Journey Through Europe
premiera
Koncert
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
Bilety:
Strefa I
30 zł
11.05
sobota
19:00
XXVII ŁSB / ROMEO & JULIET
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi
Balet
Choreografia:
Sasha Waltz
Kompozytor:
Hector Berlioz
Dyrygent:
Rafał Janiak
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
12.05
niedziela
19:00
XXVII ŁSB / ROMEO & JULIET
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi
Balet
Choreografia:
Sasha Waltz
Kompozytor:
Hector Berlioz
Dyrygent:
Rafał Janiak
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
14.05
wtorek
18:30
XXVII ŁSB / ROMEO & JULIET
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi
Balet
Choreografia:
Sasha Waltz
Kompozytor:
Hector Berlioz
Dyrygent:
Rafał Janiak
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
16.05
czwartek
19:00
XXVII ŁSB / YELED, SECUS
premiera
Zespół:
Aterballetto
Balet
Choreografia:
Ohad Naharin, Eyal Dadon
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
Bilety:
Strefa I
170/160 zł
Strefa II
140/130 zł
Strefa III
110/100 zł
Strefa IV
80/70 zł
17.05
piątek
19:00
XXVII ŁSB / YELED, SECUS
premiera
Zespół:
Aterballetto
Balet
Choreografia:
Ohad Naharin, Eyal Dadon
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
Bilety:
Strefa I
170/160 zł
Strefa II
140/130 zł
Strefa III
110/100 zł
Strefa IV
80/70 zł
21.05
wtorek
19:00
XXVII ŁSB / OCD LOVE
premiera
Zespół:
L-E-V Dance Company
Balet
Choreografia:
Sharon Eyal
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
Bilety:
Strefa I
170/160 zł
Strefa II
140/130 zł
Strefa III
110/100 zł
Strefa IV
80/70 zł
22.05
środa
19:00
XXVII ŁSB / OCD LOVE
premiera
Zespół:
L-E-V Dance Company
Balet
Choreografia:
Sharon Eyal
Joanna Rot: mezzosopran
Michał Rot: fortepian
Michał Rot: fortepian
Bilety:
Strefa I
170/160 zł
Strefa II
140/130 zł
Strefa III
110/100 zł
Strefa IV
80/70 zł
25.05
sobota
16:00
CHAMBER SATURDAYS: ACADEMY OF MUSIC CONCERT - ALETHEIA - CHILDREN OF CHAOS
premiera
Koncert
fortepian: Dorota Brolik-Bekrycht, Anna Liszewska
Calliope: Klaudia Kosik, Marta Lasecka
Castitas (Niewinność): Wioletta Liber
Poena (Wina): Kinga Czech
Severitas (Powaga): Bartosz Szulc
Timor (Strach): Natalia Darkowska
Pudor (Wstyd): Tomasz Wierzba
Philosophus: Julia Anuszewska
tancerze: Maja Welc, Dominika Roman, Katarzyna Szado, Mariola Dubiel, Zuzanna Grygo, Malwina Świstoń, Wiktoria Polańska
Bilety:
Strefa I
30 zł
26.05
niedziela
12:00
SUNDAY MORNINGS: CONCERT OF THE CHILDREN AND YOUTH CHOIR OF THE GRAND THEATRE IN ŁÓDŹ
premiera
Edukacja
fortepian: Dorota Brolik-Bekrycht, Anna Liszewska
Calliope: Klaudia Kosik, Marta Lasecka
Castitas (Niewinność): Wioletta Liber
Poena (Wina): Kinga Czech
Severitas (Powaga): Bartosz Szulc
Timor (Strach): Natalia Darkowska
Pudor (Wstyd): Tomasz Wierzba
Philosophus: Julia Anuszewska
tancerze: Maja Welc, Dominika Roman, Katarzyna Szado, Mariola Dubiel, Zuzanna Grygo, Malwina Świstoń, Wiktoria Polańska
Bilety:
Strefa I
30/25 zł
26.05
niedziela
17:00
ZORBA THE GREEK
premiera
Balet
Choreografia:
Lorca Massine
Kompozytor:
Mikis Theodorakis
fortepian: Dorota Brolik-Bekrycht, Anna Liszewska
Calliope: Klaudia Kosik, Marta Lasecka
Castitas (Niewinność): Wioletta Liber
Poena (Wina): Kinga Czech
Severitas (Powaga): Bartosz Szulc
Timor (Strach): Natalia Darkowska
Pudor (Wstyd): Tomasz Wierzba
Philosophus: Julia Anuszewska
tancerze: Maja Welc, Dominika Roman, Katarzyna Szado, Mariola Dubiel, Zuzanna Grygo, Malwina Świstoń, Wiktoria Polańska
26.05
niedziela
19:00
CONCERT WITH A STAR: XABIER ANDUAGA
premiera
Wydarzenie specjalne
Dyrygent:
Rafał Janiak
Xabier Anduaga
Joanna Woś
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Joanna Woś
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Rynek Włókniarek Łódzkich w Manufakturze
- Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
- Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
design by fast4net